Za organizacyjne wsparcie na SGH odpowiada Biuro do spraw Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami. Uczelnia oferuje takie elementy wsparcia jak sprzęt do wypożyczenia, wsparcie materialne, zajęcia rehabilitacyjne, pomoc asystentów czy inicjatywy integracyjno-adaptujące. W regulaminie studiów wystepuje instytucja indywidualnej organizacji zajęć. Mozna również wystaopić o stupendium dla osób niepełnosprawnych. Na stronie internetowej Biura do spraw Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami znajduje się szeroki zakres informacji dotyczący dostepności infrastruktury uczelni w tym budynków, wsparcia technologicznego oraz oprogramowania. Link do strony: https://www.sgh.waw.pl/dostepnosc-dla-osob-ze-szczegolnymi-potrzebami
W ramach umiędzynarodowienia procesu kształcenia zapewnia się możliwość udziału w programie podwójnego dyplomu, programach wymiany studenckiej, które obejmują udział w programie Erasmus+ oraz współpracę z uczelniami partnerskimi.
Na Uczelni działa ponad 40 kół naukowych. Działalność kół wspierana jest zarówno organizacyjnie jak i finansowo. Koła mają swoich opiekunów, których zakres zainteresowań jest związany z tematyką koła naukowego. Studenci mają możliwość ubiegania się o finansowanie wyjazdów na konferencje czy publikacji artykułów.
Studenci uczelni rozwijają swoje zainteresowania sportowe w ramach Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego SGH.
Studenci otrzymują stałe wsparcie w przygotowaniu zawodowym, rozwoju kompetencji społecznych oraz we wchodzeniu na rynek pracy poprzez Serwis Kariera, w którym działa doradca zawodowy, organizowane są warsztaty psychoedukacyjne oraz prowadzone są spotkania przedstawicieli firm ze studentami. W serwisie studenci mają również możliwość wyszukania ofert staży, praktyk bądź pracy, ale również możliwość konsultacji swojego CV i odbycia testu predyspozycji na dane stanowisko.
Uczelnia realizuje bezpłatne konsultacje psychologiczne dla studentów oraz pracowników uczelni. Odbywaja się one w wyznaczone terminy lub po wcześniejszym umówieniu się.
Uczelnia realizuje bezpłatne konsultacje psychologiczne dla studentów oraz pracowników uczelni. Odbywaja się one w wyznaczone terminy lub po wcześniejszym umówieniu się.